SC Service

Macharova 297
Klatovy, 339 01
Czech Republic Show map
 1. SC service – aplikace produktů I.CA

SC service funguje jako specializovaná servisní organizace, která je schopna aplikovat veškeré produkty I.CA do dalších softwarů a webových portálů.  Její pozice na trhu se přímo odvozuje od postavení První certifikační autority a.s. a navazuje na ni zejména ve službách, které již I.CA nemůže pokrýt ze svých personálních kapacit.  Zejména se snaží přiblížit výhody elektronické komunikace široké veřejnosti, navrhovat  takové produkty, které budou splňovat veškeré požadavky komunikujících stran a vše implementovat přímo do počítače klienta.

 1. Veřejná registrační autorita I.CA

SC service provozuje stacionární registrační autoritu pro veřejnost v Plzni a v Českých Budějovicích.  Naše společnost je součástí sítě registračních autorit provozované společností První certifikační autorita, a.s.

2.Nabídka

SC servis předkládá následující nabídku.

 1. Servisní výjezd

Tato služba vychází z požadavku velkého počtu společností, získat certifikát bez návštěvy Registrační autority.

Jedná se o servisní výjezd pracovníka SC servisu, který provede zejména tyto úkony:

 • doporučení vhodného certifikátu
 • vygenerování  vhodného certifikátu přímo na místě v několika minutách
 • instalace certifikátu do PC a případná záloha
 • nastavení příslušného softwaru

Zajistíme nastavení zejména těchto programů:

 • Internet Explorer 6 – 8 (úložiště certifikátů)
 • Outlook 2000 – 2007
 • Mozilla Thunderbird
 • Mozilla Firefox
 • Webové portály (Daňová správa, ČSSZ, portál ZP)
  1.  Konzultační služby

Společnost nabízí konzultaci v souvislosti s  využitím certifikátu v různých systémech, aplikacích a webových rozhrání, hlavně z pohledu technologického a v souvislosti s legislativou ČR (zákon 227/2000 SB. o elektronickém podpisu).

 1. Dodávka hardware

Společnost SC Service dodá a doporučí hardware, který je v slouží pro potřeby ukládání párových dat certifikátů (privátní a veřejný klíč certifikátu)

 1. Datové schránky (DS)

Do datové schránky bude umožněn přístup na základě uživatelského jména a hesla. Vzhledem k povaze a citlivosti dokumentů v datové schránce rozhodně není tento způsob autentizace dostačující. SC Service proto nabízí bezpečný přístup do datové schránky.  Ačkoliv certifikáty nejsou bezprostředně nutné pro zřízení a provoz datové schránky nastane situace, kdy se bez tohoto elektronického prostředku neobejdete. Jedná se zejména o případy, kdy za instituci musí jednat více jednatelů současně a  případy, kdy zákon přímo požaduje zaslání dokumentu s elektronickým podpisem. Při autentizaci vaší spisové služby do datové schránky bude nutné vlastnit kvalifikovaný systémový certifikát.

 1. Komplexní řešení společnosti SC service

Společnost SC Service je schopna zajistit komplexní péči o zákazníky v oblasti vydání certifikátů, instalaci a obnovy certifikátů a nastavení softwaru, jenž certifikáty přímo využívá. Seznámí  klienty s legislativou a možností dalšího využití získaného certifikátu například pro DS.  

Problematiku datových schránek jsme schopni s vámi  nejen  konzultovat , ale také nastavit datovou schránku (nastavit správce, nastavit hesla, nastavit upozornění pomocí sms a emailu apod.).

Také vám nabídneme bezpečná úložiště certifikátů (čipové katy a tokeny), pomocí kterých budete mít svou datovou schránku k dispozici z jakéhokoliv místa na světě a to způsobem, který je velmi bezpečný a je možné jej bez obav využít i na veřejných místech (internetové kavárny apod.). 

3.Ceny

Cena výjezdu Mobilní registrační autority  a vydání  1 certifikátu včetně nastavení požadovaného softwaru je:

3100,- Kč bez DPH

Vydání každého dalšího certifikátu v rámci jednoho výjezdu činí:

1000,-Kč bez DPH

Cena nastavení Datové schránky v rámci jednoho výjezdu je:

3100,- Kč bez DPH

Cena zahrnuje i případné vydání certifikátu tipu TWINS (Kvalifikovaný a komerční certifikát).

Ke každému definovanému servisnímu výjezdu je v ceně další návštěva pracovníka SC service.

Při uzavření smlouvy na větší počet servisních výjezdů, popřípadě na vydání většího množství certifikátů je naše společnost připravena o uvedených cenách jednat a nabídnout přiměřenou množstevní slevu.

4.Závěr

V případě požadavku na doplnění této nabídky nás prosím kontaktujte na adrese [...] . Rádi se budeme seriózně zabývat každým vaším dotazem z této oblasti.

  给SC Service发送信息