Gestalt Zurich Jagoda Nowak

Talacker, 41
Zürich, 8001
Switzerland Show map
+41 797 228 028

Gestalt Zurich - Terapia Gestalt:

  • Psycholog - Konsultacje
  • Psychoterapia Indywidualna
  • Psychoterapia Par
  • Psychoterapia Grupowa
  • Grupy wsparcia
  • Warsztaty Rozwojowe

Przykładowe obszary pomocy:

Moje Relacje:

Jakie relacje tworzysz z najbliższymi i ze światem? Jaką relację tworzysz sam ze sobą? Czy sposób w jaki ją budujesz wzmacnia Ciebie czy odbiera energię i ogranicza?

Moja Egzystencja, Samoświadomość i Rozwój:

Moja metoda jest zbyt dobra, aby zatrzymać ją tylko dla ludzi chorych – mawiał Fritz Perls, twórca podejścia Gestalt. Co przeszkadza Ci rozwinąć pełnię żagli życia? Jakie prądy i więzy je trzymają? Jeśli nie teraz, to kiedy chcesz ruszyć z miejsca?

Ja i Mój partner/erka:

Czy wydaje Ci się ze Twój partner/erka przestał/a Ciebie rozumieć albo widzieć? Czy szukasz przestrzeni w której można szczerze porozmawiać, gdzie każdy czuje się wysłuchany i ma otwartość na usłyszenie? Co jest dla Was obojga ważne?

Moja energia:

Czy nie masz siły i energii aby zacząć dzień? Masz wiele pomysłów ale brakuje Ci mobilizacji? Czy myślisz, że to oznacza że tak musi być zawsze?

Kontakt z Moim Ciałem:

Bolą Cię plecy albo głowa nie daje Ci spokoju lub czujesz ucisk w klatce piersiowej? Czy zastanawiasz się czy to choroba czy tez ciało mówi że czegoś potrzebuje albo czegoś nie chce?

Moje Granice:

Czy łatwo Ci powiedzieć "NIE" kiedy ktoś przekracza Twoje granice? Co wtedy robisz, a co chciałbyś/abyś zrobić? Co Cię zatrzymuje?

Ja jako Kobieta:

Jakie są najważniejsze role w moim życiu? Czy w pędzie życia odnajduję czas dla siebie? Jaką kobietą jestem? Jak chcę przeżyć swoje życie?

Ja jako Mężczyzna:

Jakim jestem mężczyzną? Co w zasadzie oznacza bycie mężczyzną w dzisiejszych czasach? W zasadzie czemu i komu ufać? Jak się czuję a jak chciałbym się czuć? Co daje mi siłę a co osłabia? Czy jesteś zadowolony ze swojego życia?

Moje Rodzicielstwo:

Czy uważasz, że rodzicielstwo to czas miły, łatwy i przyjemny? Czy raczej to czas, kiedy rzeczywistość konfrontuje Cię z Twoimi trudnościami?

Moje Odżywianie:

Jaką funkcję pełni jedzenie w Twoim życiu? Czy wydaje Ci się zbyt ważne, czy też jest zbyt ograniczające twoją codzienność?

Po Stracie:

Jak żyć dalej kiedy ktoś bliski odchodzi? Czy potrafisz być w teraźniejszości, czy też żyjesz przeszłością?

W Podróży:

Zmieniać miejsce zamieszkania to jak zmieniać swoje życie i znaleźć się wśród osób, które mogą Ciebie nie rozumieć. Jak odnaleźć się w nowym środowisku?

    PrintCsalásnak jelöld

    Küldj egy üzenetet neki Gestalt Zurich Jagoda Nowak